ZKUSTE SI PRÁCI ŘIDIČE NANEČISTO

09.01.2020 / Areál dílen DP Martinov

 • 00

  dní

 • 00

  hodin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

O Akci

V rámci náborové kampaně jsme se rozhodli dát vážným zájemcům o práci řidiče autobusu mimořádnou příležitost vyzkoušet si řízení autobusu v areálu DPO.

Akce se koná 9. ledna 2020 v areálu dílen DP Martinov, Martinovská 3293/4, Ostrava-Martinov.  Kromě cvičných jízd jsme si pro vás připravili i prezentaci s informacemi o práci řidiče, která bude probíhat půl hodiny před samotnou ukázkou. Vybrat si můžete ze 3 možných termínů, které naleznete ve spodní části této webové stránky.

Podmínky účasti

Podmínkou účasti je registrace na stránce https://akce.dpo.cz/cvicne-jizdy. Akce je určena všem, kteří mají vážný zájem o práci řidiče Dopravního podniku Ostrava, ale stále váhají nebo mají z řízení autobusu obavy. Všichni předem registrovaní zájemci mají jedinečnou možnost usednout za volant autobusu a za přítomnosti zkušeného lektora autoškoly si vyzkoušet jízdu v rámci areálu.

Neváhejte a zaregistrujte si termín pro svou cvičnou jízdu.

Kapacita zkušebních jízd je omezena.

Podmínky účasti:
- registrace na https://akce.dpo.cz/cvicne-jizdy,
- pouze pro osoby starší 21 let,
- řidičské oprávnění minimálně skupiny B.

Prezentace předem registrovaných účastníků bude probíhat v den konání akce vždy 10 minut před stanoveným časem (na vrátnici střediska), na který jste se přihlásili.

S sebou si nezapomeňte donést řidičský průkaz pro kontrolu. Do areálu dílen DP Martinov bude umožněn vstup pouze zaregistrovaným uchazečům.

Místo účasti

Areál dílen DP Martinov
Martinovská 3293/40, 723 00 Ostrava-Martinov

12
Registrací

0
Volných míst

3
Termíny

Zarezervujte si své místo

Každý uživatel se může zarezervovat pouze jednou.

Rezervace jsou již uzavřeny