ZKUSTE SI PRÁCI ŘIDIČE NANEČISTO

12.03.2020 / Areál autobusy Hranečník

 • 00

  dní

 • 00

  hodin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

O Akci

V rámci náborové kampaně jsme se rozhodli dát  vážným zájemcům o práci řidiče autobusu další příležitost vyzkoušet si řízení autobusu v areálu DPO.


Akce se koná 12. března 2020 v areálu autobusu Hranečník, Počáteční 1962/36, Slezská Ostrava. Kromě cvičných jízd jsme si pro vás připravili také prezentaci, díky níž vám přiblížíme práci řidiče. Vybrat si můžete ze 3 možných termínů, které naleznete ve spodní části této webové stránky.

Prosíme zájemce, aby na akci přicházeli s desetiminutovou časovou rezervou.

Podmínky účasti

Podmínkou účasti je vyplnění registračního formuláře včetně přiložení Vašeho životopisu, který je uveden ve spodní části této stránky. Akce je určena všem, kteří mají vážný zájem o práci řidiče Dopravního podniku Ostrava, ale stále váhají nebo mají z řízení autobusu obavy. Všichni předem registrovaní zájemci mají jedinečnou možnost usednout za volant autobusu a za přítomnosti zkušeného lektora autoškoly si vyzkoušet jízdu v rámci areálu.

Neváhejte a zaregistrujte si termín pro svou cvičnou jízdu.

Kapacita zkušebních jízd je omezena.

Podmínky účasti:
- registrace a přiložení životopisu
- pouze pro osoby starší 21 let,
- řidičské oprávnění minimálně skupiny B.

Prezentace předem registrovaných účastníků bude probíhat v den konání akce vždy 10 minut před stanoveným časem (na vrátnici střediska), na který jste se přihlásili.

S sebou si nezapomeňte donést řidičský průkaz pro kontrolu. Do areálu autobusu Hranečník bude umožněn vstup pouze zaregistrovaným uchazečům.

Místo účasti

Areál autobusy Hranečník
Počáteční 1962/36, 710 00 Ostrava, Slezská Ostrava

11
Registrací

1
Volné místo

3
Termíny

Zarezervujte si své místo

Každý uživatel se může zarezervovat pouze jednou.

Rezervace jsou již uzavřeny